ceturtdiena, 2012. gada 29. marts

Rotāt māju Lieldienām

Ik gadu es burtiski divas dienas pirms Lieldienām attopos, ka ups! es neesmu izrotājusi māju svētkiem un tādējādi laupījusi sev pamatīgu devu svētku sajūtas. Jo man svētku sajūta nerodas pati no sevis, pie tās ir jāpiestrādā. Gatavošanās svētkiem sastāda lielāko daļu prieka par tiem. Tā nu šogad es esmu pārsteigusi pati sevi un jau vairākas dienas mana māja rotājas svētku gaidās. Nekas sevišķs, nekas dārgs, nekas laikietilpīgs, bet rezultāts priecīgs un krāsains. Varbūt man izodas iedvesmot arī jūs ;)

Lieldienu koks.
Sākumā bija pieticīgāk rotāts ar krāsainām koka oliņām, bet, kad Amēlija ieraudzīja izgreznotos ābeļzarus, viņa sajūsmā iespiedzās, aizskrēja pēc savām diskobumbām un sakarināja tās zaros. Tagad mūsu Lieldienu koks ir ļoti krāšņs :)Pavasara krāsas.
Nomaini ierasto fotogrāfiju rāmī pret raibu papīru un pēcpusdienas kafija pēkšņi smaržo daudz aromātiskāk...

...vai arī - pieliec pie sienas un iedvesmojies, katru reizi uzmetot acis jaunajai gleznai!


Ceļazīme svētkiem.
Mazs zaķītis pie mājokļa ārduvīm liek pasmaidīt katru reizi, atgriežoties mājās. Un ziņo Lieldienu Zaķim par to, ka šeit kāds gaida šokolādes olas... :)Olu virtenes.
Viegli pagatavojamas, skaista noskaņa. Svinīgākam un rūpīgākam iespaidam izmantoju robiņšķēres. Virteņu šūšanas aprakstus var lasīt šeit un šeit.
Lai koši!

5 komentāri:

 1. Tas zaķis ir vienkārši lielisks! ;)

  Paldies! Jaukas idejas. :)

  AtbildētDzēst
 2. Mani uzrunāja krāsainais papīrs rāmītī ar to pavasarīgo spalviņu:)

  AtbildētDzēst
 3. Man patīk krāsaino olu virtenīte!! Ļoti smuki!!!

  AtbildētDzēst
 4. Cik skaisti! Kā tikai , lai šo atceros līdz Lieldienām?

  AtbildētDzēst