svētdiena, 2012. gada 7. oktobris

Šūt katru dienu?

Veselu nedēļu no vietas? Tiešām nezinu, vai man tam šobrīd pietiek resursu, bet jau pagājušajā gadā kāroju piedalīties Kids Clothes Week Challenge. KCWC nozīmē katru dienu nedēļas garumā vismaz stundu veltīt bērnu apğērba šūšanai. Izaicinājums sākas jau rīt, 8.oktobrī.

Padomāju kādu laiciņu, tad padomāju vēlreiz un nolēmu, ka Jā! Piedalos! Nav taču man katru dienu jārada pa gatavam apğērba gabalam, galvenais ir vismaz piesēsties un šūt. 

Varbūt vēl kāda/s piedalās? Kopā jautrāk! ;)

13 comments:

 1. Atbildes
  1. O! Un kādi plāni - cik drēbju kārtas plāno radīt? Es pagaidām sev piesardzīgi esmu atzīmējusi 2-3 vienības.

   Dzēst
  2. Plānoju katram bērnam pa 1 apģērba gabalam, tas ir 3 vienības. Lielās meitas pasūtījumam jau mēnesi nevaru pieķerties, beidzot būs iemesls!
   Lai mums izdodas!

   Dzēst
  3. Eh, kaa man gribeetos piedaliities shajaa pasaakumaa, bet saprotu, ka reaali to nevaru shonedeelj pavilkt:( nu ko, jutiishu jums abaam liidzi! Un kas zin' - varbuut, ka kaada no mums iesaaks kaut ko liidziigu starp vieteejaam Latvieshu blogmeiteneem.

   Dzēst
  4. Bietīt, es biju diezgan droša, ka Tu jau nu gan piedalies šajā projektā. Nez, varbūt pa nakti vēl pārdomāsi :)
   Bet par Latvijas mērogu Tev taisnība - mums arī ko tādu vajadzētu!

   Dzēst
 2. Es piedalos nelegāli aizkadrā, jo bērniem nešūšu... šūšu sev... un tomēr šūšu :D Veiksmīgi jums, meitenes...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nelegāli - izklausās forši :) Jāā, es arī labprāt sev ko uzšūtu pēc tam, kad beigsies šis projekts. Varbūt pat jāsaorganizē mums savs, Latvijas challenge, kā Sarkanā Biete ieteica. Dažas idejas jau man rosās pa galvu!

   Dzēst
  2. O, super! Ja tiešām uzrīkosi "Latvijas Challenge", tad es nu gan piedalos. Šonedēļ gan tikai jūtu līdzi un priecēju acis par jūsu darinājumiem:)

   Dzēst
 3. Pavisam neplānoju, bet šodien, kad uzšuvu Niklāvam Pūces kreklu, izdomāju, ka tas taču pilnīgi noteikti iekļaujas šajā izaicnājumā! Tāpēc es arī piedalos! Aiziet, meitenes!
  Un, jā - ziemas sezonai sākoties, cerams, ka atdzīvosies Latvijas rokdarbu blogzeme arī!

  AtbildētDzēst
 4. Jā, es jau ar 4to dienu kā piedalos, šodien gan sanaca tā pamazāk laika, bet nu 1h iekļaujos

  AtbildētDzēst