trešdiena, 2012. gada 19. septembris

Uztaisi savu pulksteni pats

Tagad tie jau ir veci jaunumi, bet es tomēr gribēju jums pastāstīt par pasākumu, kur biju septembra sākumā. Jo manā izpratnē tas iederas kategorijā "esi radošs". Kaut kad jau biju minējusi May28th pulksteņus, kurus pirms pāris gadiem izgudroja kreatīvā latviete Agnija un kurus nu cilvēki nēsā visā pasaulē. Līdz šim pulksteņus taisīja citur tālajā pasaulē, tagad daļa no Eiropas tirgus tiks vadīta un aprūpēta tieši no Rīgas - jaunās Eiropas studijas, kuras atklāšanas ballīte man bija tas prieks būt. Un safočēt draņķīgas kvalitātes bildes ar telefonu :). Bet neba tas ir galvenais.


Radošā komanda prezentēja savu jauno projektu InstaWATCH - superduper iespēju katram gribētājam uzdizainēt pašam savu pulksteni! 

Respektīvi, May28th mājas lapā var augšuplādēt jebkuru no savām telefonā vai datorā esošajām bildēm, iecentrēt bildi pulkstenī, kā vien sirds vēlas, un tad izvēlēties no vairāk kā desmit krāsu variantiem pulksteņa siksniņu. Tad samaksāt 44 USD un gaidīt savu unikālo pulksteni nozīmētajā laikā un vietā :) Man tā liekas ļoti oriģināla ideja.

Uz vietas varēja arī iemest aci pulksteņu tapšanas procesā. Cik sapratu, daži pulksteņi tiek sūtīti no rūpnīcām ārzemēs, dažus skrūvē kopā tepat uz vietas. Roku darbs.


Rezumējot - bija forši būt klāt, piedalīties ballītē un atcerēties, kāda bija dzīve bez bērniem. Vai, precīzāk, kāda ir dzīve "tur, ārā" ;) Un, protams, atķeksēt sev prātā ideju dāvanai - jaunam pulkstenim.

Ā, jā, es arī tur biju. Ja nu tas nebija pavisam skaidrs no iepriekšējās bildes :)))

Vakara noslēgums.

4 komentāri:

 1. Hei, sveiciens ar oficiālās pauzītes beigšanu:)
  O - pulksteņi man dikti patīk(tiešām lieliska ideja dāvanai, un kāpēc ne sev?), bet vēl vairāk patīk tas pēdējā bildē redzamais skaistulis. Vai tavs?

  AtbildētDzēst
 2. MMM! Tik jau ļoti tie pulksteņi! Sazin vai Rīgas bodes ar parādīsies?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vi, tos jau kādu laiku var nopirkt dažos Rīgas veikalos, piemēram, INRE, Taste Latvia. Atsevišķa, internetā neesoša kolekcija ir pieejama Mākslas muzeja veikaliņā. Bet visplašākā izvēle ir viņu mājas lapā!

   Dzēst