otrdiena, 2010. gada 28. septembris

When I'm in Berlin, you're off to London

Jā, jā, kamēr tu biji Berlīnē, mēs baudījām Londonu :) (sunshine in the rain ir brīnišķīga dziesma, der vai puspasaules apceļošanai). Brauciena mērķis bija aizbraukt no ikdienas vides, aiziet uz Greisas Kellijas tērpu izstādi, ielūkoties grāmatnīcās un dažos veikalos. Bija ļoti patīkama atpūta, jo nebija programma, tikai dažas vadlīnijas. Un pārbaudīta kompānija :)

Šis pa ilgiem laikiem būs pamatā tikai bilžu stāsts. Sākam ar elegantajiem Greisas tērpiem:Atsevišķa stāsta cienīgs ir V un A muzeja veikals, kas ir mil-zīgs! Un arī tā piedāvājums ir mil-zīgs un itin nemaz nav saistīts ar klasisku muzeja kolekciju suvenīru tirgošanu. Šī stenda piedāvājums bija izgatavots saistībā ar Greisas Kellijas izstādi, citiem stendiem bija austrumu u.c. tēmas:
Brīnišķīgā stīpiņa ar filca dāliju par atturīgām 75 mārciņām

Hortenzijas, uz kurām paskatoties man vienmēr aizraujas elpa, un inteliģents baložu salidojums muzeja iekšpagalma kafejnīcā:

Un beidzot muzeju sadaļu vēl iespaidīgākais Britu muzeja kupols:

Šajā bildē pamatīgi redzamas noguruma sekas :)

Visbeidzot neliels rezumē par veikaliem, kas bija skaisti:


Kopumā varu ziņot - Londonā viss ir pa vecam ;)

2 komentāri:

  1. Nu jauki. Tas labi, ka Londonā viss pa vecam. Kad kādreiz mani ceļi aizvedīs uz Londonu, ceru to ieraudzīt klasisku, stereotipisku un tādu, kā filmās rāda! Turies Londona!

    AtbildētDzēst
  2. Laine, tu to tieši tādu arī ieraudzīsi. Jā.

    AtbildētDzēst